JIANGSU TONGYE GAZ SİSTEMİ CO., LTD

JIANGYIN WEYES ULUSLARARASI TİCARET CO

Ana sayfa

Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd

Çin Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd Sertifikalar
Good quality,Best service!

—— Patrick

Boss is a good person,invite you visit our country again!

—— Sirirat.M

Nitrogen generator quality is good,till now our machine workng well.

—— S.ponnampalam

Ben sohbet şimdi

Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Doğru
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 7930000-9000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 80% - 90%
Jiangsu Tongyue Gaz Sistemi A.Ş., azot jeneratörleri, hava kompresörleri, oksijen ve diğer gaz işleme ekipmanlarının üretiminde uzmanlaşmış ltd.specializes.

Ürünler yaygın olarak gıda, ilaç, kimya sanayi, kimyasal elyaf, metalurji ısıl işlem, elektronik, çelik, kömür ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. Ürünler birçok alanda yer almakta ve çoklu işlevler sunmaktadır. Şirket, farklı endüstriyel gazların uygulamalarında kapsamlı teknik deneyime sahip olup, müşterilere tam gaz çözümleri yelpazesi sunarken, uygun ve verimli satış sonrası hizmetlerin keyfini çıkarmalarına olanak tanır.

Şirketin bir dizi patentli teknolojisi ve fikri mülkiyet hakları vardır. Müşterinin üretim zincirinin değerini en üst düzeye çıkarmak için sistem otomasyonu, çevre koruma, düşük enerji tüketimi, yüksek dönüşüm oranı ve diğer özellikler mevcut donanım temelinde güçlendirilmiştir. Şirket, her müşteriye titiz hizmet vermek için yüksek kaliteli ithal parçaların kullanılmasını, üretim süreçlerinin, kalite kontrol sisteminin ve satış sonrası hizmet değerlendirme sisteminin kullanılmasında ısrar etmektedir.

İşletmemiz ülke genelinde kapsamaktadır ve ayrıca Güneydoğu Asya, Avrupa ve diğer denizaşırı pazarlara da ihraç edilmektedir. Endüstrinin zirvesinde duran Tongyue, hava ayırma endüstrisinin gelişimini ilerletmeye kendini adamıştır. Sürekli teknik Ar-Ge bizim sonsuz görevimizdir.

İletişim bilgileri
Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Vera

Tel: 86--13961615106

Faks: 86-510-86625069

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)