Bizimle iletişim kur
Vera

Telefon numarası : 86-13961615106

Naber : +8613961615106

Üretim hattı
Jiangsu Tongyue Gaz Sistemi A.Ş., azot jeneratörleri, hava kompresörleri, oksijen ve diğer gaz işleme ekipmanlarının üretiminde uzmanlaşmış ltd.specializes. Ürünler yaygın olarak gıda, ilaç, kimya sanayi, kimyasal elyaf, metalurji ısıl işlem, elektronik, çelik, kömür ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. Ürünler birçok alanda yer almakta ve çoklu işlevler sunmaktadır. Şirket, farklı endüstriyel gazların uygulamalarında kapsamlı teknik deneyime sahip olup, müşterilere tam gaz çözümleri yelpazesi sunarken, uygun ve verimli satış sonrası hizmetlerin keyfini çıkarmalarına olanak tanır.

Şirketin bir dizi patentli teknolojisi ve fikri mülkiyet hakları vardır. Müşterinin üretim zincirinin değerini en üst düzeye çıkarmak için sistem otomasyonu, çevre koruma, düşük enerji tüketimi, yüksek dönüşüm oranı ve diğer özellikler mevcut donanım temelinde güçlendirilmiştir. Şirket, her müşteriye titiz hizmet vermek için yüksek kaliteli ithal parçaların kullanılmasını, üretim süreçlerinin, kalite kontrol sisteminin ve satış sonrası hizmet değerlendirme sisteminin kullanılmasında ısrar etmektedir.

İşletmemiz ülke genelinde kapsamaktadır ve ayrıca Güneydoğu Asya, Avrupa ve diğer denizaşırı pazarlara da ihraç edilmektedir. Endüstrinin zirvesinde duran Tongyue, hava ayırma endüstrisinin gelişimini ilerletmeye kendini adamıştır. Sürekli teknik Ar-Ge bizim sonsuz görevimizdir.