99.9995% Karbon Deoksidasyon Azotu Arıtma Sistemi 5ppm O2 Düşük Gürültü

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangyin, Jiangsu, Çin
Marka adı: True
Sertifika: CE,ISO
Model numarası: Ty
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: ahşap kutu ihracat standart paketleme
Teslim süresi: witjin 35 iş günü
Yetenek temini: 10 setleri/ay
O2:: ≤5ppm CO2:: ≤5ppm
Çiğ noktası:: -60 ℃ -70 ℃ N2 kapasitesi:: 10-500Nm3 / h
Hammadde N2 saflığı:: % 99.9 Renk:: müşteri ihtiyaçlarına
Vurgulamak:

gaz arıtma sistemi

,

azot gazı sistemi

99.9995% Karbon Deoksidasyon Azotu Arıtma Sistemi 5ppm O2 Düşük Gürültü

Ben , Azot Jeneratörü Sistem Tasarımı

1. Basınçlı hava sistemi

Hava kompresörü, azot jeneratörü için hammadde temin eder. Azot üretme sistemi, yüksek kalitede, dengeli basınç ve yeterli hava tüketimi gerektirir. Hava kompresörü güvenilir, bakım kolay, düşük sesli, vidalı hava kompresörünü kullanmalıdır.

Açıklama: Hava kompresörünün, ürünün dengeli olduğunu onaylamak için bir yedek set hazırlamasını öneriyoruz.

2 . Basınçlı hava temizleme sistemi

Basınçlı hava 9 dereceli filtrelerden geçer, daha sonra soğutma tipi kurutma makinesinden geçer. Sıkıştırılmış hava soğutması, hava yoğuşumundaki buharın toza, suyun içine suya boşalmasına izin verin. Soğutma kurutucusunu içine koymak daha iyidir. sıkıştırılmış oda.

Soğutma kurutucu filtrelerden sonra, iki grup filtresi vardır, biri 7 dereceli ana boru hattı filtreleridir, bir diğeri 5 dereceli yüksek kaliteli yağ giderici filtredir.7 sınıf ana boru hattı filtre hassasiyeti 1um'dur, 1um filtre ve daha katı halde ve sıvı parçacık, vestigital yağ içeriği 1ppm w / w.5 sınıf kaliteli yağ kaldırma filtresi filtratı hassas 0.01um, 0.01um ve daha büyük katı hal ve sıvı parçacık,% 99.9999 + yağ, kalan yağ içeriği 0.001 ppm w / w kaldırın. Basınçlı hava kalitesi ISO8573.1'e göre 1 sınıfına erişebilir. Bu gibi temiz ve kuru sıkıştırılmış hava, PSA cihazı azot saflığını ≥99% oluşturduktan sonra, aktif karbon filtresi, hava tampon deposu, daha sonra giriş azot jeneratörü parçası girebilir.

  1. Basınç Swing Adsorpsiyon Azot üretim sistemi

Basınç salınımlı adsorpsiyon (PSA) gelişmiş gaz ayrıştırma tekniğidir, dünyadaki gaz tedarik alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

1 .1 Adsorpsiyon malzemesi

Adsorpsiyon materyali PSA azot jeneratörünün merkez kısmıdır, Normalde Karbon Moleküler Elek kullanır, havadaki oksijeni, CO2, suyu adsorbe edebilir, ancak azotu adsorbe edemez ..

1. 2 PSA müdürü

Beceri O2 ve N2 olan bu iki gaz molekülü, molekül eleği yüzeyinde difüzyon hızı farkına sahiptir, O2 daha küçük çap daha hızlı difüze olabilir, çoğu CMS'nin giriş mikrogözgüsü, büyük çaplı N2 yavaş yavaş dağılır, daha azı bunlardan giriş yapabilir, bu adsorpsiyonu kullanabilir fark O2 ve N2 ayrı gerçekleşir.

1. 3 PSA N2 yapım işlemi

(1) Giriş havası: Hava kompresörü, havayı nakliye borusuna bastırır, daha sonra su, yağ, toz ve benzeri maddeleri çıkarmak için hava tampon tankına erişmek için sıkıştırılmış hava temizleme sistemini kullanır, daha sonra hava tampon deposundan iki adsorpsiyona geçer kule.

(2), Adsorpsiyon: Hava emme adsorpsiyon kulesinde basınç fonksiyonu sırasında O2 ve CO2 çabucak adsorbe edilir. Çıkış pozisyonunun yakınında N2 formunda.

(3), Hava çıkışı: En iyi durumda adsorbsiyon işlemi yapıldığında (Adsorpsiyon N2: O2 en küçüktür), çıkış valfini açın, N2'yi N2 tampon deposuna taşıyın.

(4), Ortalama basınç: Bitmiş egzoz bittikten sonra kulede bir miktar N2 dinlendirin, bu nedenle tekrar yeni hava ile adsorbe olan başka bir kuleye girmesine izin verin. Bu işlem, iki küpün basıncı aynı olduğunda, ortalama basınç olarak adlandırıldığı zaman biter.

(5), Egzoz: Ortalama basınç bittikten sonra bir sonraki adsorpsiyona hazır olması için CMS tarafından adsorbe edilen havayı boşaltması gerekir, program hava tahliye vanasını otomatik olarak açar, bu sırada kuledeki basıncı asıl durumuna geri getirir. O2, CO2'yi serbest bırakın, böylece CMS tekrar yeni hava adsorbe edebilir.

(6), Bu iki kule değiştirme işlemi N2 saflığı% 99.9,

Farklı O2 ve N2 basıncı altında aşağıdaki CMS adsorpsiyonunu kontrol edin:

2. Tam akıllı, otomatik, kullanımı daha kolaydır

Mikrobilgisayar kontrolü ve (endüstriyel bilgisayar sistemi) dokunmatik ekran kontrolü makineye dahildir. Mikrobilgisayar dokunmatik ekranından azot jeneratörünü şu şekilde anlayabiliyoruz:

(1) Gerçek zamanlı çalışma koşulları, toplam çalışma süresi, çalışma süreci ve valfin açılma ve kapanış bildirimi.

(2) Çalıştırırken, makineyi açıp kapatmanız, parametreleri ayarlamanız ve sistem hatası bilgilerini dokunmatik ekran üzerinden görüntülemeniz yeterlidir.

Ekipmanın gözetimsiz, akıllı ve otomatik çalışmasını gerçekten de gerçekleştirir. Kullanıcı kontrol odasının gerçek zamanlı izleme ekipmanı olarak işlev görebilir. Gerekirse, bitmiş azot akışı, saflık, kullanıcının DCS sistemindeki basınç gibi parametreleri uzaktan izleyebiliriz.

Normal saflıkta N2 jeneratör ana parçaları.

Açıklama tip miktar Uyarılar
PSA adsorpsiyon kulesi Profesyonel tasarım

2 parça

/ 10kg

Jiangyin Shuangqiu
CMS MSC-3KT-172 1120kg Japonya Takeda / Wutian
Vorteks hava akışı Profesyonel tasarım 2 parça Almanya'dan Teknik Karbotek
Kompakt tamamlayıcı kompakt cihaz Profesyonel tasarım 2sets Jiangyin Tongyue
tek ünite işleme parçası / 1 set SMC-Japonya
Örnek basınç azaltıcı valf / 1 parça SMC-Japonya
Doğru akım 24V güç / 1 set Tayvan-Mingwei

Pnömatik supaplar

DN65 5 parça Burkert Almanya, onayladı
DN40 4 parça
DN15 1 parça
Manyetik valf 4V210-24V 10 adet Tayvan Airtac
Metal debimetresi LZZ-40 1 parça Changzhou Shuanghuan
Kontrol sistemi TPC7062K 1set (renkli dokunmatik ekran) Kunlun Tongtai
Susturucu TY-170X 1 set Jiangyin Tongyue
Boru supap sistemi profesyonelce üretmek 1 set Jiangyin Tongyue
PLC kontrol cihazı S7-200 1 set Siemens Almanya
Azot analizörü P860-4N 1 set Shanghai Changai

İletişim bilgileri
Ms.Vera

Telefon numarası : +8613961615106

Naber : +8613961615106