Bizimle iletişim kur
Vera

Telefon numarası : 86-13961615106

Naber : +8613961615106

Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd

Azot Jeneratörü

Oksijen Jeneratörü

Gaz Arıtma Sistemi

 

  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar Doğru No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 7930000-9000000 Yıl kurulan 2008
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

Jiangsu Tongyue Gaz Sistemi Co, ltd.nitrojen jeneratörleri, hava kompresörleri, oksijen ve diğer gaz işleme ekipmanlarının üretiminde uzmanlaşmıştır.

 

Ürünler gıda, ilaç, kimya sanayi, kimyasal elyaf, metalurji ısıl işlem, elektronik, çelik, kömür ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Ürünler birçok alanı kapsar ve birden fazla işlev sunar.Şirket, farklı endüstriyel gazların uygulamalarında geniş bir teknik deneyime sahiptir ve müşterilere eksiksiz bir gaz çözümleri yelpazesi sunarken, onların uygun ve verimli satış sonrası hizmetlerden yararlanmalarını sağlar.

 

Şirketin bir dizi patentli teknolojisi ve fikri mülkiyet hakkı vardır.Sistem otomasyonu, çevre koruma için sessiz, düşük enerji tüketimi, yüksek dönüşüm oranı ve diğer özellikler, müşterinin üretim zincirinin değerini en üst düzeye çıkarmak için mevcut ekipman temelinde güçlendirilir.Şirket, her müşteriye titiz hizmet sunmak için yüksek kaliteli ithal parçalar kullanmakta, üretim süreçlerini, kalite kontrol sistemini ve satış sonrası hizmet değerlendirme sistemini kurmuş ve geliştirmiştir.

 

İşletmelerimiz ülke genelinde kapsamakta ve ayrıca Güneydoğu Asya, Avrupa ve diğer denizaşırı pazarlara ihraç edilmektedir.Endüstrinin zirvesinde yer alan Tongyue, hava ayırma endüstrisinin gelişimini ilerletmeye kararlıdır.Sürekli teknik Ar-Ge bizim ebedi görevimizdir.

Çin Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd şirket Profili 0

Çin Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd şirket Profili 1

Geçmiş
Jiangsu Tongyue Gaz Sistemi Co, azot jeneratörleri, hava kompresörleri, oksijen ve diğer gaz işleme ekipmanlarının üretiminde ltd.specializes. Ürünler yaygın olarak gıda, ilaç, kimya sanayi, kimyasal elyaf, metalürji ısıl işlem, elektronik, çelik, kömür ve diğer sanayilerde kullanılmaktadır.

Hizmet
Tongyue'nun teknik destek merkezi, müşterilere ürün, hizmet, garanti ve teknoloji ile ilgili bilgileri mümkün olan en erken zamanda almalarını sağlamak için kapsamlı teknik destek ve diğer uzmanlaşmış hizmetler sunmaktadır.

Satış öncesi hizmet


Danışma hizmeti: Sorularınızdan herhangi birine bire bir çözümler üreterek en enerji verimliliğine sahip teknolojik çözümleri zamanında sağlar.
Teknik destek: sizinle yapılan detaylı tartışmalara dayanarak tam bir kurulum çizimleri ve ekipman akış çizimleri üretiyoruz. Fabrikanıza, şirketiniz için teknoloji çözümleri kurulmasına katılmak için teknik personel gönderebiliriz.

Satış sonrası servis
Teknik destek: Kullanıcılara kurulum ve çalıştırma eğitiminin yanı sıra eğitim materyalleri ve satış sonrası teknik bilgiler için ücretsiz rehberlik hizmeti sunmaktayız.
Kalite güvencesi: Teslimat tarihinden itibaren bir yıl içinde "üç garanti" hizmeti sunmaktayız ve ömür boyu onarım ve bakım yapıyoruz.
Satış sonrası ziyaret: ekipmanın çalışması sırasında, ekipmanın kullanımı hakkında bilgilendirilmek üzere satış sonrası ziyaret için özel personel göndereceğiz.

Ekibimiz
Tongyue'nun üretim bölümü No.1 atölye üretimi ve No. 2 atölyesine ayrılmıştır. 1 numaralı atölye, esas olarak ekipmanın ön ağır üretiminden sorumludur ve 2 numaralı atölye, daha sonra elektrik otomasyonunun kurulumundan sorumludur.

Atölye prodüksiyonlarının tamamı emirlere uygun olarak yürütülür; üretim kalitesini sağlamak için her bir üretim adımı test edilmelidir.

İmalat Bölümü'ndeki gazileri, yerinde koşulların hassas bir şekilde değerlendirilmesi için donanım ve hassas bilgiye sahip azot endüstrisinde 10 yılı aşkın üretim ve teknik deneyime sahiptir. Onların rehberliğinde, şirketin satış sonrası mühendisleri, atölye yöneticileri ve diğer teknik görevler için bir grup yeni güç geliştirildi.

Her yıl şirketin yöneticileri, pazarın gelişme trendini kavramak, diğer ekipmanın avantajlarını öğrenmek ve yeni teknolojileri tanıtmak için ekipmanın kullanım değerini sürekli geliştirmek için yerli ve yabancı ticaret fuarlarına katılmak için teknik departmanı yönetirler. .